اخبار

نخستین جلسه شورای سیاست گذاری مرکز نوآوری و فناوری سروینو برگزار شد

اولین جلسه شورای سیاست گذاری مرکز نوآوری و فناوری سروینو با حضور مدیرعامل شرکت دانش بنیان نفت و گاز سرو و اعضای هیئت مدیره این مرکز برگزار شد.

صبح امروز، شنبه ۲۶ خردادماه ۱۴۰۳ اولین جلسه هیئت مدیره مرکز نوآوری و فناوری سروینو در محل این مرکز و با حضور اعضای هیئت مدیره برگزار شد.
نخستین جلسه شورای سیاست گذاری مرکز نوآوری و فناوری سروینو با حضور محمد جواد شهرابی عامری معاون پژوهش و فناوری و امیرهومن کریمی وثیق، مدیرعامل شرکت نفت و گاز سرو و موسس مرکز نوآوری سروینو، امین الله مقتدری نماینده بنیاد دکتر زین الدین به عنوان مشاور، احسان ابراهیمی مدیر اجرایی و اعضای شورای سیاست گذاری مرکز نوآوری و فناوری سروینو در محل مرکز برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه گزارش سه ماهه فعالیت مرکز توسط مدیراجرایی، اعضا و حاضرین جلسه پیرامون افق و برنامه های پیش رو فعالیت های سروینو به تبادل نظر پراختند. به طوری که در این جلسه دکتر عامری و مهندس کریمی وثیق بر شتاب دهی برنامه های حوزه توسعه علوم فناوری در اکوسیستم نوآوری تاکید کردند.

همچنین 27 طرح و ایده نوآورانه که از سوی هسته های دانشی در حوزه های مختلف صنعت به دبیرخانه سروینو ارسال شده بود نیز در این نشست بررسی شد.
مرکز نوآوری و فناوری سروینو به مساحت ۲۰۰ متر مربع در یکی از ساختمان های دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر است که توسط شرکت نفت و گاز سرو بازسازی، تجهیز و آماده پذیرش تیم های دانشگاهی و استارت آپ ها در رشته های مهندسی و مدیریتی واقع شده است که شامل بخش های فضای کار اشتراکی، شتابدهنده های حوزه های تخصصی ، ارزیابی کسب و کارها ، مشاوره و منتورینگ است.
مرکز نوآوری و فناوری سروینو با حمایت از ایده های خلاق و نوآور و تجمیع کلیه‌ای نهادهای حوزه نوآوری در یک مجموعه، سعی در جذب، توسعه، توانمندسازی فارغ التحصیلان دانشگاهی و نخبگان، توسعه کسب و کارهای نوپا، برندسازی و سرمایه گذاری خطرپذیر، کارآفرینی و توسعه شرکت‌های دانش بنیان، فناور و خلاق دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *